izmir para sayma makinesi

08.06.2017
izmir para sayma makinesi

İZMİR PARA SAYMA MAKİNESİ TEKNİK SERVİS

PARSAY, pek çok ofis ekipmanının üretimini ve satışını sağlamaktadır. Üretim sonrası satış ile müşterilere ulaştırılan ürünler için de TSE belgeli ve uzman kadrolu teknik servis ekibine sahiptir. 

Para sayma makinesi, Sahte para kontrol makinesi, Bozuk para sayma makinesi ve Evrak imha makinesi konusunda tüm ihtiyaçlarınıza karşılık bulabilceğiniz firmamızda, bize ulaşarakta uzman personelimizden profesyonel yardım alabilirsiz.

PARSAY’ın teknik servis ekibi, üretim ve satış sonrası piyasada kullanılmakta olan tüm ürünler için gerekli olabilecek bütün yedek parça ürünlerini elinde bulundurmaktadır. Bu parçaların takibi bilgisayar ile sağlanmakta ve eksildiği görülen yedek parça henüz bitmeden tekrar sipariş verilmektedir. Her ilde olduğu gibi İzmir para sayma makinesi teknik servis ile de hizmetinizdeyiz.

Firmamızın bütün teknik servis ekipleri, şuanda kullanılan tüm izmir para sayma makinesi çeşitleri için gerekli olan hizmeti sunabilmekte ve bu kapsamda yapılan tüm işlemler ve değişen parçalar 6 aylık garanti kapsamına alınmaktadır.

Bize Ulaşın (0530)120 00 95

 

Tümü