Para Sayma Makinası

10.06.2017
Para Sayma Makinası

Para sayma makinesi almayı düşündüğünüzde daha öncesinden herhangi bir bilginiz yoksa ve ilk defa bir para sayma makinası alacak yada kullanacaksanız, arama motoruna para sayma makinesi diye yazıp arattığınızda karşınıza birçok marka, model ve firma çıkacaktır. Karşınıza çıkan bu makineler içerisinden ihtiyacınıza en uygun makineyi seçmeniz gerekmektedir.

Kağıt para sayma makineleri kendi içinde, adet sayan para sayma makineleri, karışık sayan para sayma makineleri ve iki katlı profesyonel para sayma makineleri olmak üzere üç ana kategoriye ayrılmaktadır. Adet sayan makineler, saymak istediğiniz paraların adetini ve sayım sırasında deste arasındaki sahte banknotları tespit etme işlemi yapar. Karışık sayan makineler, saymak istediğiniz paraların toplam tutarını hangi paradan kaç adet olduğunu ve deste arasındaki sahte banknotları tespit etme işlemleri yapar. İki katlı profesyonel makineler ise paraları karışık olarak sayar, sahtelerini ayırır, seri numarası okur, paraların ön yüzünü ve arka yüzünü ayarlayabilir. 

Her işletmeye ve her ihtiyaca göre para sayma makinası'nı sitemizde bulabilirsiniz. Aklınıza gelen her soru için bize ulaşabilirsiniz.

Bilgi için 0530 120 0095

Tümü