Para Sayma Makinesi Teknik Servis

11.07.2017
Para Sayma Makinesi Teknik Servis

Müşteri hizmetlerinin yalnızca ürün satış anında değil satış sonrasında da önemli olduğunu çok iyi benimseyen Parsay, bünyesine barındırdığı tüm büro makineleri için TSE belgeli ve yüksek donanımlı teknik servis bölümü yapılandırmıştır. Büyük miktarda yedek parça rezervine sahiptir. Bu rezerv müşterilerin beklemeden yedek parça ihtiyaçlarının karşılamasına olanak sağlar. Parsay teknik servis ekibi alanında uzman ve eğitimli personellerden oluşmaktadır.

Parsay, sektör içerisinde para sayma makinesi, bozuk para sayma makinesi, sahte para dedektörü ve evrak imha makinesi gibi ihtiyaç duyulan ürünlerin satış, pazarlama ve satış sonrası teknik destek hizmetlerini vermektedir.

Sektörde bu ihtiyacı sahip olan özellikle, bankalar, vergi daireleri gibi kamusal birimler, belediyeler, döviz büroları ve kuyumcular, hastaneler ve hallerde bulunan gıda toptancıları, eczaneler ve inşaat firmaları gibi, yoğun para giriş – çıkışlarının olduğu kurum veya kuruluşlara hizmet vermektedir. Para sayma makinesi ihtiyacı olan bu tarz kurumlara gelişen teknolojiye göre yenilenen son model para sayma makinaları temin etmekle beraber, teknik servis ve bakım hizmetleri de Parsay tarafından verilmektedir.

Tümü