ihunter Para Sayma Makinesi

ihunter türkiye distribütörü, ihunter 2600, ihunter yetkili servis, ihunter teknik servis, ihunter 2600 fiyat, ihunter para sayma makinası kullanım kılavuzu,ihunter Para Sayma Makinesi

Seetech ihunter Para Sayma makinesi, çift katlı para sayma makineleri arasında en çok tercih edilen makina olarak karşımıza çıkmaktadır.

 

40 ülke para birimine kadar arttırılabilir geniş hafıza
Karışık ve otomatik tanımalı sayım ile para birimi seçmeye gerek kalmadan sayım yapabilme özelliği ile ihunter Para Sayma Makinesi kullanıcılarına kaliteli hizmet sunmaktadır.

ihunter Para Sayma Makinesi özellikleri arasında, İki farklı kullanıcı için, kolay kullanımlı ara yüz, tuş takımları ve panel özellikleri bulunmaktadır. Uzaktan denetim özelliği ile, güncelleme, sorun giderme ve yazılım yükleme gibi detayları bulunmaktadır. Daha güçlü ve hızlı banknot seri numarası tanıma özelliğiyle etkili seri numarası karşılaştırma ve doğru sayım gerçekleşmektedir.

ihunter Para Sayma Makinesi Teknik Özellikler

Yüksek hızlı network bağlantısı, Network üzerinden yazılım güncelleme, sayım sonucu,
banknot seri numarası ve banknot resmi transferi gibi unsurlarıyla da ihunter Para Sayma Makinesi farklılığını ortaya koymaktadır. Tüm renklerle resim tanıma (RGB-IRR-VR-IRT ve ÇİFT CIS Sensörü) gecikmesiz, hızlı işlem İstikrarlı seri numarası okuma ve karşılaştırma özellikleri göze çarpmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin talepleri doğrultusunda;

  • İstenilen her hangi bir para birimi eklenebilmektedir.
  • Sayım adeti ve toplam tutar gösteren harici müşteri ekranı eklenebilmektedir.
  • Banknot seri numarası, toplam sayım vb sonuçları yazdırmak için termal printer eklenebilmektedir.

Para akışının yoğun olduğu çağımızda, kontrol altında tutularak, miktarlarının, gerçekliğinin ya da sahteliğinin belirlenmesi ciddi bir önem taşımaktadır. Bankalar, küçük,büyük işletmeler hatta artık bireylerin bile fazlasıyla ihtiyaç duydukları para sayma makinelerinde de takdir edersiniz ki, kaliteli ve güvenli makineler bulmak gerekmektedir. İhtiyaçlarınıza göre opsiyonel olarak birçok özelliğin sonradan da eklenebileceği makinalar seçmek, değerli müşterilerimiz için hedefimiz haline gelmiştir. Birçok özelliği ile ihunter Para Sayma Makinesi neredeyse tüm ihtiyaçlarınıza cevap olacak niteliktedir. Ürünümüz hakkında hala aklınızda sorular varsa hiç vakit kaybetmeyin, firmamız ile görüşün.

İzmir‘de en uygun fiyatlı ve kampanyalı avantajlarıyla, sıfır ve ikinci el seçenekleriyle, kağıt para sayma makinelerinibozuk para sayma makinelerinisahte para dedektörlerinievrak imha makinelerini firmamızdan bulabilirsiniz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir