0(232) 484 07 06
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Sahte Para Kontrol Makinesi

50 kez görüntülendi

Günümüzde artık her ne kadar istenmese de sahte para ile karşılaşma riski daha öncesinde hiç olmadığı kadar yüksek bir hale geldi. Böyle olunca özellikle de işletmeler onların çok ciddi anlamda zor durumda kalmasına sebep olabilecek olan bu durumun önüne nasıl geçebilecekleri ile alakalı oldukça ciddi araştırmalar yapmaya başladılar. Paraları kontrol etmek için kalem kullanımı, paranın incelenmesi gibi yöntemler bir nebze olsa da başarılı sonuçlar veriyormuş gibi görülse de son dönemlerde sahte para üreticileri gerçeğinden ayırt edilmesi çok güç olan sahte paraları piyasaya sürmeye devam etmekteler. Dolayısıyla işletmelerin bu konuda mutlaka profesyonel şekilde yardım alması gerekmektedir. Sahte Para Kontrol Makinesi çeşitlerimiz sayesinde artık hiçbir sorun çıkmadan istenildiği gibi para alışverişi işlemi de yerine getirilmiş olacaktır.

Şimdilerde birbirinden farklı özelliklere sahip Sahte Para Kontrol Makinesi çeşitlerimizi işletmelerin kullanımına sunmuş bulunmaktayız. Bunlar arasından yapılacak olan doğru seçim ile birlikte işletmeler artık herhangi bir sahte para alışverişi sorunu ile karşılaşmadan oldukça kolay bir şekilde gerek TL gerekse EURO alışverişini yapmış olacaklardır. Satıştaki sahte para kontrol makinelerinin tamamı otomatik para algılama özelliğine sahiptir. Böylece özellikle de yüksek rakamlı paraların sahte olup olmadığının algılanması işlemi yalnızca saniyeler içerisinde gerçekleştirilmiş olacaktır. Birçok işletme bu tarz Sahte Para Kontrol Makinesi kullanımlarının çok zor olduğunu düşünerek bilindik yöntemleri tercih etmeye devam etse de bünyemizde yer alan makine modellerinin tamamı oldukça kolay bir kullanıma sahiptir.

Böylece istenilen Sahte Para Kontrol Makinesi alınarak işletmelerde ortaya çıkabilecek olan sorunların tamamı giderilmiş olacaktır. Makinelerdeki UV – MG – IR sensörleri ile birlikte %99.9 oranında sahte paraların tespit işlemi yapılabilecektir. Hazneye koyulacak olan paralar dört farklı yönden kontrol edilecek ve böylece sahte paralar ne kadar dikkatli bir şekilde hazırlanmış olursa olsun fark etmez hiçbir sorun kendini göstermeden paranın sahte olduğu anlaşılacaktır. Kontrolleri yapılacak olan paraların istenilen yönden çıkarılabilmesi sayesinde özellikle de çok fazla paranın kontrol edilmesi gerektiği durumlarda çok kısa bir süre içinde çalışmaların yapılması gerektiği zaman bu işlem istenildiği gibi gerçekleştirilmiş olacaktır.

Sahte Para Kontrol Makinesi Özellikleri

Satışta yer alan Sahte Para Kontrol Makinesi modellerimizde yer alan ekle modu sayesinde kasa toplamı istenildiği gibi alınmış olacaktır. Bu mod ile birlikte artık sahte para kontrol makinesi ile belirli aralıklar ile yapılmış olan para kontrol işlemleri ile alakalı gerekli olan bilgilendirmeler hiç olmadığı kadar kolay bir şekilde gerçekleştirilmiş olacaktır. Geçmiş dönemlerde satışta olan Sahte Para Kontrol Makinesi modelleri ile alakalı var olan sorunların en büyüğü tedavüle çıkacak olan birbirinden yeni banknotlar ve sahte banknot üretimine karşılık belirli araklıklar ile yazılım güncelleme işlemleri yapılmış olmaktadır.

Dolayısıyla bu güncelleme işlemleri sayesine sahte para kontrol makinesini kullanarak işletmeler istedikleri modelleri satın aldıktan sonra var olan güncellemeler ile birlikte çok uzun süreler boyunca makinelerini yüksek performans ile kullanma imkanına erişmiş olacaklar. Bataryasının tam dolu olduğu durumlarda uzun bir süre Sahte Para Kontrol Makinesi işlemlerini yapacak olan makine modelleri sayesinde artık insanlar işletmeleri için en uygun olan sahte para kontrol makinesini belirledikten sonra bunların arasından seçimlerini gönül rahatlığı ile yapabilecek, daha sonrasında da bu modelleri kullanarak her türlü parayı kontrol etme imkanına erişecek. Üstelik son dönemlerde kötü niyetli kişiler tarafından ortaya çıkartılan her türlü sahte paraya karşılık da gerekli olan tüm önlemler bu makine ile alınmış olacak.

Call Now Button