0(232) 484 07 06
tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Sahte Para Makinası

46 kez görüntülendi

​Piyasada bulunan sahte paralar hepimizin malumu, sahte paraların bu kadar çok olduğu bir ortamda Sahte Para Makinası kullanmak işletmeler için zorunlu hale gelmeye başladı. Market, büfe, eczane, iddia bayileri, ganyan bayileri gibi nakit paranın hızlı döndüğü işletmelerde çok yaygın bir şekilde kullanılan sahte para dedektörleri, sahte paraları yakalamada oldukça güvenli makinalardır, paranın dört yönünden kontrol yapabilme özelliğine sahiptir.

Sahte para yakalama konusunda birçok yöntem bulunmaktadır, bu yöntemler arasında en çok tercih edilen Sahte Para Makinası ürünü olmaktadır. Sahte para kalemi ve mor ışıkla sahte para tespiti yapmak artık yetersiz kalmaya başlamıştır. Yüzde yüz oranında sahte para tespiti yapmak ve alışverişlerimizi daha güvenli hale getirmek için dedektörler tek çözüm yolu olarak karşımıza çıkmaktadır.

Sahte Para Makinesi İle Kullanım Kolaylığı

htm violet para kontrol dedektörü, para kontrol cihazı hangi ışık türüyle çalışır, jetcom 200 para kontrol cihazı, htm zoom 4, jetcom 180, para kontrol cihazı nasıl çalışır, para sayma makinesi fiyatları

Sahte Para Makinesi satarken, istenilen, beklenen tüm özellikleri dışında, siz değerli müşterilerimizin dahi düşünemediği ama önemli detaylar olarak ileride karşınıza çıkabilecek özelliklerini de dikkate almaktayız.

Kolay kullanımı ve güvenilir olmasıyla ön plana çıkan Sahte Para Makinası sabit bir şekilde prize bağlı olarak kullanıldıkları gibi batarya takılarak mobil olarak da kullanılabilmektedir. Tam dolu bir batarya ile 8 saat boyunca para kontrolü yapabilirsiniz.

kullanıcılar için oluşabilecek her türlü durum düşünülmüş ve ona göre geliştirilmiş bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır. Sahte para dedektörlerinin kullanıldığı sektör ve alanları ve para akışının yoğunluğunu düşünecek olursak, sahte paraya karşı tüm önlemlerin alınması gerektiğinin ve hiçbir hata ya da arızanın  su geçirmez bir gerçek olduğunun farkındayız. Bu anlamda siz müşterilerimizin içinde bulunduğu faaliyetleri de göz önüne alarak Sahte Para Makinesi satarken, istenilen, beklenen tüm özellikleri dışında, siz değerli müşterilerimizin dahi düşünemediği ama önemli detaylar olarak ileride karşınıza çıkabilecek özelliklerini de dikkate almaktayız.

Firmamızda bulunan  Sahte Para Makinası ürünümüz ile gerek hızla değişen teknolojik gelişmeleri takip etmekteyiz gerek de bu gelişmeleri en yüksek kalitede ve garantide siz müşterilerimize sunmak için büyük bir gayret içinde çalışmaktayız. Referanslarımız arasında bulunan müşterilerimizin memnuniyetiyle, başta  Sahte Para Makinesi olmak üzere diğer para sayma makineleri, bozuk para makineleri, karışık para sayma makineleri ve evrak imha makinelerini hak ettiğiniz standartlara uygun olarak satmaktayız. Ürünlerimiz ile ilgili detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Call Now Button