Yazılar

Manyetik Sahte Para Tespit Cihazı

Anahtarlık biçimindeki Manyetik Sahte Para Tespit Cihazı modelimiz portatif kullanımıyla ön plana çıkmaktadır. Cebinizde dahi taşıyabileceğiniz bu cihazımız sahte tespitinde en büyük yardımcılarınızdan biri olacaktır.

sniper dp976 sahte para makinesi6

Sniper DP-976 Sahte Para Makinesi

Sniper DP-976 Sahte Para Makinesi, TL – EURO – USD – GBP – RUB – SAR Cinsi Paraları otomatik olarak tanıma ve bu esnada sahte tespiti yapma özelliğine sahiptir, Yeni tedavüle çıkacak paralar ve sahte banknotlar için Sniper DP-976 Sahte Para Makinesi ile yazılım güncellemesi yapılabilmektedir.

Teknik Özellikler​​

 Yüklü Para Cinsi  TL – EURO – USD – GBP – RUB- SAR
 Sahte Tespiti  Sesli ve Yazılı
 Kullanılan Sensörler  UV – MG – IR – CIS – MT
 4 Yönden Okuyabilme  Var
 Küpür Tanıma  Var
 Portatif Kullanım  Var
 Şarj Edilebilir Batarya  Opsiyonel
 Boyut
 Renk  Siyah
 Ağırlık  1,2 Kg
 Garanti  2 Yıl

 

Detaylı bilgi için 0(232) 484 07 06

dp2258 sahte para makinesi4

Double Power DP-2258 Sahte Para Makinesi

Double Power DP-2258 Sahte Para Makinesi, TL ve EURO cinsi paraların otomatik olarak Yüzde yüz oranında sahteliğini kontrol ederken aynı anda küpür değerlerini okuyarak ekranda gösterir. Parayı dört taraftan okuma özelliğine sahip olan Double Power DP-2258 Sahte Para Makinesi, sahte para için ön veya arka çıkış yönü ayarlama özelliğine sahiptir. Uzun ömürlü dahili bataryası sayesinde portatif olarak her alanda rahatça kullanılabilmektedir.

Teknik Özellikleri

 Yüklü Para Cinsi  TL – EURO
 Sahte Tespiti  Sesli ve Yazılı
 Kullanılan Sensörler  UV – MG – IR – CIS – MT
 4 Yönden Okuyabilme  Var
 Küpür Tanıma  Var
 Portatif Kullanım  Var
 Şarj Edilebilir Batarya  Opsiyonel
 Boyut  159x128x83
 Renk  Siyah
 Ağırlık  0,6 Kg
 Garanti  2 Yıl

 

Detaylı bilgi için 0(232) 484 07 06

st9528 sahte para makinesi5

Double Power ST-9528 Sahte Para Makinesi

Double Power ST-9528 Sahte Para Makinesi, TL, EURO cinsi paraların otomatik olarak yüzde yüz oranında sahteliğini kontrol ederken, aynı anda küpür değerlerini okuyarak ekranda gösterir. Parayı dört taraftan okuma özelliğine sahip olan Double Power ST-9528 Sahte Para Makinesi, sahte para için ön veya arka çıkış yönü ayarlama özelliğine sahiptir. Uzun ömürlü dahili bataryası sayesinde portatif olarak her alanda rahatça kullanılabilmektedir.

Teknik Özellikler

 Yüklü Para Cinsi  TL – EURO
 Sahte Tespiti  Sesli ve Yazılı
 Kullanılan Sensörler  UV – MG – IR – CIS – MT
 4 Yönden Okuyabilme  Var
 Küpür Tanıma  Var
 Portatif Kullanım  Var
 Şarj Edilebilir Batarya  Opsiyonel
 Boyut  159x128x83
 Renk  Siyah
 Ağırlık  0,6 Kg
 Garanti  2 Yıl

 

Detaylı bilgi için 0(232) 484 07 06

jetcom sahte para dedektörü1

Sahte Para Dedektörü Fiyatları

jetcom 200 para kontrol cihazı, jetcom 400 fiyat, kağıt para bulma dedektörü, para dedektörü kalem nasıl kullanılır, jetcom 180, jetcom pro detector, jetcom angel detector fiyatı, jetcom 180 angel detector, sahte para dedektörü

Para sayma makinesi sektöründe rakip tanımayan firmamızdan en uygun fiyat seçenekleriyle Sahte Para Dedektörü satın almadan geçmeyin.

 

İzmir‘de en uygun fiyatlı ve kampanyalı avantajlarıyla, sıfır ve ikinci el seçenekleriyle, kağıt para sayma makinelerinibozuk para sayma makinelerinisahte para dedektörlerinievrak imha makinelerini web sitemizde bulabilirsiniz.

Sahte Para Dedektörü konusunda oldukça uzmanlaşan firmamız, satın alacağınız makineler hususunda hem satış hem de teknik servis hususunda hizmet veriyor. Siz de herhangi bir para sayma makinesi almak isterseniz; firmamızla hemen iletişime geçebilirsiniz. Para sayma makinesi çeşitlerimiz;Sahte Para Dedektörü, karışık para sayma makinesi ve kağıt para sayma makinesidir.

Sahte Para Dedektörü ürünlerimizden almak istediğiniz zaman bir tıkla web sitemizin adresine giriş yapabilir, firmamızın iletişim numarasını arayarak bizimle irtibata geçebilirsiniz. Kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunan firmamızın para sayma makinelerinden siz de güvenle sipariş edebilirsiniz.

Sahte Para Dedektörü Ürünlerimizi Rahatlıkla Satın Alabilirsiniz

Firmamızın bünyesindeki hizmetler ve siz değerli müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerine kolayca ulaşabilmeleri için hazırladığımız web sitemiz aracılığıyla, istediğiniz tüm seçeneklere kolaylıkla ulaşabilecek, bilgi alabilecek hatta satın alabileceksiniz. İnternet sitemizde yer alan her detayın sonuna kadar arkasında olan firmamızmüşterilerimizin her sorusuna cevabı nettir. Arada kalan, sizi yanıltan ya da eksik bilgilerle gözünüzü boyamaya çalışan bir görüntü hiçbir zaman vermez. İstediğiniz her zaman bizi arayarak bunu kanıtlayabiliriz. Bizimle çalışan müşterilerimize bile danışabilirsiniz. Bu konuda kendimize her zaman güvenmekteyiz.

Firma yetkililerimizle yapmış olduğunuz görüşmelerden sonra web sitemiz aracılığıyla istediğiniz para sayma makinesini seçerek satın alabilirsiniz.Satın almanızdan itibaren çok kısa bir zaman sonra Sahte Para Dedektörü ürününüzü firma olarak göndermiş oluyoruz. Hangi para sayma makinesini alırsanız alın, ihtiyacınız ortaya çıktığı her an satış sonrası destek hizmetlerimizle de yanınızda olacağız. Teknik hizmetlerimiz kapsamında, sizler güvence altına almak için 6 aylık garanti kapsamına alarak, sizleri de güvence altına almaktayız. Bizlere gönül rahatlığıyla güvenebilirsiniz.  firmamızı istediğiniz her zaman arayabilir, istediğiniz soruları sorarak bilgi alabilirsiniz. Web sitemizde bulunan iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz. Para sayma makinesi sektöründe rakip tanımayan firmamızdan en uygun fiyat seçenekleriyle Sahte Para Dedektörü satın almadan geçmeyin.

jetcom sahte para dedektörü1

Jetcom Sahte Para Dedektörü

jetcom 400 fiyat, jetcom angel detector fiyatı, jetcom 200 fiyat, jetcom 180, jetcom pro detector 2, jetcom sahte para dedektörü, jetcom 200 para kontrol cihazı, jetcom 180 angel detector, jetcom 3500

Jetcom Sahte Para Dedektörü ürünümüzün hizmet verdiği amaca bakarsak, sahte paraların saptanması konusunda tüm yeterliliğe sahip olmaktadır.

 

İzmir‘de en uygun fiyatlı ve kampanyalı avantajlarıyla, sıfır ve ikinci el seçenekleriyle, kağıt para sayma makinelerinibozuk para sayma makinelerinisahte para dedektörlerinievrak imha makinelerini web sitemizde bulabilirsiniz.

Jetcom Sahte Para Dedektörü ihtiyaçlarınız için bakım onarım başta olmak üzere teknik destek ve tedarik alanlarında da sizlere hizmet sunmaktadır. Para sayma makinelerinde bakım onarım ve parça değşikliklerini 6 ay kullanım garantisi ile de bir adım ileriye taşıyan firmamız, bütün ofis araçlarınızın bakım ve onarım hizmetlerini de sunuyor.

Jetcom Sahte Para Dedektörü ile En Kısa Sürede Tanışın

Daha önceki yıllara baktığımızda, para sayma makinelerinin çok büyük şirket ve fabrikalar, bankalar dışında kullanılmadığına tanıklık ederken; günümüzde irili ufaklı her türlü işletmenin sahip olduğunu görmekle kalmayıp bireysel müşterilerimizi de aramıza almış durumdayız. Firmamız Jetcom Sahte Para Dedektörü ürünlerinin kalitesi, özellikleri ve garantisine daha fazla önem göstermektedir. Siz değerli müşterilerimizin en iyi makineleri, en yüksek kalite ve garantide almaya hakkınız bulunmaktadır. Firma olarak, Jetcom Sahte Para Dedektörü olsun ya da başka bir ürünümüz olsun her zaman özenle ve dikkatle hareket etmekteyiz.

Teknolojinin her geçen gün getirdiği yeniliklere ayak uydurarak, son teknolojik özellikleri ürünlere adapte etmekte, verimliliği ve kaliteyi arttırmaktadır. Genelde müşterilerimizin para sayma makinelerinde aradıkları genel özellikleri dışında zaman ve maliyet konularında kendilerine en uygun para sayma makinesi olmaktadır. Jetcom Sahte Para Dedektörü ürünümüzün hizmet verdiği amaca bakarsak, sahte paraların saptanması konusunda tüm yeterliliğe sahip olmaktadır. Günümüzde çeşitliliği artan tüm sahte paraların belirlenmemesi gibi bir durum söz konusu değil. Söz konusu ürünümüz sayesinde hiçbir detay gözden kaçmamaktadır.

Para sayma makineleri firması olarak sadece teknolojik yenilikler değil, müşterilerimizin de her geçen gün değişen taleplerine de her zaman kısa sürede çözüm üretmekteyiz. Uzun yılların vermiş olduğu bilgi birikimi ve tecrübemize güvenerek, hizmet veremeyeceğimiz, karşılıksız bırakacağımız hiçbir talep veya sorun yoktur. Hizmetlerimizin kalitesini gördüğünüz an, firmamızdan vazgeçmeyeceksiniz. Jetcom Sahte Para Dedektörü ile ilgili her türlü soru ve talepleriniz için her zaman firmamızı arayarak, gerekli olan tüm detaylı bilgileri alabilirsiniz.

dp2258 sahte para makinesi8

Sahte Para Makinası

​Piyasada bulunan sahte paralar hepimizin malumu, sahte paraların bu kadar çok olduğu bir ortamda Sahte Para Makinası kullanmak işletmeler için zorunlu hale gelmeye başladı. Market, büfe, eczane, iddia bayileri, ganyan bayileri gibi nakit paranın hızlı döndüğü işletmelerde çok yaygın bir şekilde kullanılan sahte para dedektörleri, sahte paraları yakalamada oldukça güvenli makinalardır, paranın dört yönünden kontrol yapabilme özelliğine sahiptir.

Sahte para yakalama konusunda birçok yöntem bulunmaktadır, bu yöntemler arasında en çok tercih edilen Sahte Para Makinası ürünü olmaktadır. Sahte para kalemi ve mor ışıkla sahte para tespiti yapmak artık yetersiz kalmaya başlamıştır. Yüzde yüz oranında sahte para tespiti yapmak ve alışverişlerimizi daha güvenli hale getirmek için dedektörler tek çözüm yolu olarak karşımıza çıkmaktadır.

Sahte Para Makinesi İle Kullanım Kolaylığı

htm violet para kontrol dedektörü, para kontrol cihazı hangi ışık türüyle çalışır, jetcom 200 para kontrol cihazı, htm zoom 4, jetcom 180, para kontrol cihazı nasıl çalışır, para sayma makinesi fiyatları

Sahte Para Makinesi satarken, istenilen, beklenen tüm özellikleri dışında, siz değerli müşterilerimizin dahi düşünemediği ama önemli detaylar olarak ileride karşınıza çıkabilecek özelliklerini de dikkate almaktayız.

Kolay kullanımı ve güvenilir olmasıyla ön plana çıkan Sahte Para Makinası sabit bir şekilde prize bağlı olarak kullanıldıkları gibi batarya takılarak mobil olarak da kullanılabilmektedir. Tam dolu bir batarya ile 8 saat boyunca para kontrolü yapabilirsiniz.

kullanıcılar için oluşabilecek her türlü durum düşünülmüş ve ona göre geliştirilmiş bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır. Sahte para dedektörlerinin kullanıldığı sektör ve alanları ve para akışının yoğunluğunu düşünecek olursak, sahte paraya karşı tüm önlemlerin alınması gerektiğinin ve hiçbir hata ya da arızanın  su geçirmez bir gerçek olduğunun farkındayız. Bu anlamda siz müşterilerimizin içinde bulunduğu faaliyetleri de göz önüne alarak Sahte Para Makinesi satarken, istenilen, beklenen tüm özellikleri dışında, siz değerli müşterilerimizin dahi düşünemediği ama önemli detaylar olarak ileride karşınıza çıkabilecek özelliklerini de dikkate almaktayız.

Firmamızda bulunan  Sahte Para Makinası ürünümüz ile gerek hızla değişen teknolojik gelişmeleri takip etmekteyiz gerek de bu gelişmeleri en yüksek kalitede ve garantide siz müşterilerimize sunmak için büyük bir gayret içinde çalışmaktayız. Referanslarımız arasında bulunan müşterilerimizin memnuniyetiyle, başta  Sahte Para Makinesi olmak üzere diğer para sayma makineleri, bozuk para makineleri, karışık para sayma makineleri ve evrak imha makinelerini hak ettiğiniz standartlara uygun olarak satmaktayız. Ürünlerimiz ile ilgili detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

sahte para kontrol makinesi1

Sahte Para Kontrol Makinesi

para kontrol cihazı hangi ışık türüyle çalışır, htm violet para kontrol dedektörü, micron para kontrol cihazı, jetcom 200 para kontrol cihazı, htm zoom 4, jetcom 180, para kontrol cihazı nasıl çalışır

Sahte Para Kontrol Makinesi çeşitlerimiz sayesinde artık hiçbir sorun çıkmadan istenildiği gibi para alışverişi işlemi de yerine getirilmiş olacaktır.

Günümüzde artık her ne kadar istenmese de sahte para ile karşılaşma riski daha öncesinde hiç olmadığı kadar yüksek bir hale geldi. Böyle olunca özellikle de işletmeler onların çok ciddi anlamda zor durumda kalmasına sebep olabilecek olan bu durumun önüne nasıl geçebilecekleri ile alakalı oldukça ciddi araştırmalar yapmaya başladılar. Paraları kontrol etmek için kalem kullanımı, paranın incelenmesi gibi yöntemler bir nebze olsa da başarılı sonuçlar veriyormuş gibi görülse de son dönemlerde sahte para üreticileri gerçeğinden ayırt edilmesi çok güç olan sahte paraları piyasaya sürmeye devam etmekteler. Dolayısıyla işletmelerin bu konuda mutlaka profesyonel şekilde yardım alması gerekmektedir. Sahte Para Kontrol Makinesi çeşitlerimiz sayesinde artık hiçbir sorun çıkmadan istenildiği gibi para alışverişi işlemi de yerine getirilmiş olacaktır.

Şimdilerde birbirinden farklı özelliklere sahip Sahte Para Kontrol Makinesi çeşitlerimizi işletmelerin kullanımına sunmuş bulunmaktayız. Bunlar arasından yapılacak olan doğru seçim ile birlikte işletmeler artık herhangi bir sahte para alışverişi sorunu ile karşılaşmadan oldukça kolay bir şekilde gerek TL gerekse EURO alışverişini yapmış olacaklardır. Satıştaki sahte para kontrol makinelerinin tamamı otomatik para algılama özelliğine sahiptir. Böylece özellikle de yüksek rakamlı paraların sahte olup olmadığının algılanması işlemi yalnızca saniyeler içerisinde gerçekleştirilmiş olacaktır. Birçok işletme bu tarz Sahte Para Kontrol Makinesi kullanımlarının çok zor olduğunu düşünerek bilindik yöntemleri tercih etmeye devam etse de bünyemizde yer alan makine modellerinin tamamı oldukça kolay bir kullanıma sahiptir.

Böylece istenilen Sahte Para Kontrol Makinesi alınarak işletmelerde ortaya çıkabilecek olan sorunların tamamı giderilmiş olacaktır. Makinelerdeki UV – MG – IR sensörleri ile birlikte %99.9 oranında sahte paraların tespit işlemi yapılabilecektir. Hazneye koyulacak olan paralar dört farklı yönden kontrol edilecek ve böylece sahte paralar ne kadar dikkatli bir şekilde hazırlanmış olursa olsun fark etmez hiçbir sorun kendini göstermeden paranın sahte olduğu anlaşılacaktır. Kontrolleri yapılacak olan paraların istenilen yönden çıkarılabilmesi sayesinde özellikle de çok fazla paranın kontrol edilmesi gerektiği durumlarda çok kısa bir süre içinde çalışmaların yapılması gerektiği zaman bu işlem istenildiği gibi gerçekleştirilmiş olacaktır.

Sahte Para Kontrol Makinesi Özellikleri

Satışta yer alan Sahte Para Kontrol Makinesi modellerimizde yer alan ekle modu sayesinde kasa toplamı istenildiği gibi alınmış olacaktır. Bu mod ile birlikte artık sahte para kontrol makinesi ile belirli aralıklar ile yapılmış olan para kontrol işlemleri ile alakalı gerekli olan bilgilendirmeler hiç olmadığı kadar kolay bir şekilde gerçekleştirilmiş olacaktır. Geçmiş dönemlerde satışta olan Sahte Para Kontrol Makinesi modelleri ile alakalı var olan sorunların en büyüğü tedavüle çıkacak olan birbirinden yeni banknotlar ve sahte banknot üretimine karşılık belirli araklıklar ile yazılım güncelleme işlemleri yapılmış olmaktadır.

Dolayısıyla bu güncelleme işlemleri sayesine sahte para kontrol makinesini kullanarak işletmeler istedikleri modelleri satın aldıktan sonra var olan güncellemeler ile birlikte çok uzun süreler boyunca makinelerini yüksek performans ile kullanma imkanına erişmiş olacaklar. Bataryasının tam dolu olduğu durumlarda uzun bir süre Sahte Para Kontrol Makinesi işlemlerini yapacak olan makine modelleri sayesinde artık insanlar işletmeleri için en uygun olan sahte para kontrol makinesini belirledikten sonra bunların arasından seçimlerini gönül rahatlığı ile yapabilecek, daha sonrasında da bu modelleri kullanarak her türlü parayı kontrol etme imkanına erişecek. Üstelik son dönemlerde kötü niyetli kişiler tarafından ortaya çıkartılan her türlü sahte paraya karşılık da gerekli olan tüm önlemler bu makine ile alınmış olacak.